Matka a dcera

Matka a dcera

Mé dceři:

Vidím tvé slzy stékající ti po tváři. Vidím tvůj vztek v očích. Vidím jak zlostí drtíš zuby a přísahám, že cítím v srdci takovou bolest jako ty. Možná ještě větší. Nevím. Nevím totiž jak si s tebou o tomhle povídat.
Vždy když na mě křičíš: „Ty mi vůbec nerozumíš, ty mě vůbec nechápeš….Kdybys tušila jak jsem nešťastná…“ cítím jak mě bolí u srdce, špatně se mi dýchá… Holčičko moje vím, taky jsem byla mladá. Taky jsem byla zklamaná a několikrát zraněná životem, přáteli…Jen nevím jak ti své zkušenosti předat, aby ti to pomohlo. Nevím jak si s tebou o tak důležitých věcech povídat. Myslela jsem , že vím, ale teď vidím, že si mi nerozuměla tak jak jsem chtěla. Stydím se a bojím a nevím.
Vím, ale že tě strašně moc miluju a že to takhle nechci nechat. Nechci aby se tahle nedorozumění opakovala. Chci ti být oporou až do konce svých dní.
Miluju tě,
Máma

 

Mojí mamince:

Moje milá maminko. Jak jsem na tebe včera křičela, nemyslela jsem to tak, jenže mám pocit že mě nechápeš a že s tebou o těhle věcech vůbec nemůžu mluvit. Vůbec mě nevidíš a neslyšíš to co bych potřebovala. Nevím, jestli mě máš vůbec ráda. Ale já tě tak strašně miluju a potřebuju. Potřebuji si s tebou o věcech povídat víc než si chci přiznat, ale nejde to, když se mnou o ničem mluvit nechceš.
Moc bych si přála aby to bylo jako dřív, když jsem byla malá, odřela si koleno a tys mi ho vždycky pofoukala a dala mi pusu. Miluju tě a chci ti to všechno říct, jen nevím jak.
Miluju tě,
Dcera

Tento seminář je vhodný pro všechny dcery a maminky.
Můžete jet i s více dcerami nebo více generací.
Nejnižší věková hranice je 8 let.

Místo konání

Co s sebou
  • pohodlné oblečení
  • zápisník

Program

Naučíte se si naslouchat, komunikovat s respektem k emocím a pocitům té druhé.
Zvědomíte si rodinné vzorce a zátěže a naučíte se jak je uchopit, řešit a osvobodit se od nich i naše dcery. 
Dostanete podporu a bezpečný prostor pro komunikaci těžkých témat , které vám nejdou  dobře ve vašem vztahu uchopit a emočně ho negativně zanášejí.
Budeme se smát, tančit, odpočívat, pečovat o sebe a sbližovat se s těmi nejbližšími. S částí sebe sama, která žije jiný a vlastní život, ale ovlivňuje tím ten náš. Ať chceme, nebo nechceme :o)

Cena

2250 Kč pro matku s dcerou a 500 Kč za další účastnici – dceru či babičku, protože babička je také maminkou.

Vypsané termíny

Reference

Spokojený klient je důvod, proč to dělám. 

Moc děkuji za otevření očí, nejen v sexuální oblasti. Neuvěřitelně příjemný, lidský a pohodový přístup lektorky Danči, která by se dala poslouchat týdny a týdny...

Je úžasné mít možnost učit se od lidí na pravém místě. Díky že do toho vkládáte energii...určitě to za to stojí!

Lucie Lomská

Poučný a překvapující zážitek ze seminářů pro všechny, kteří chtějí bořit hranice a mýty, které nám vštěpovali naši rodiče. Svět se točí úplně jinak a podle jiných zákonů.

Pánové a dámy možnosti jsou nekonečné. Doporučuji vyzkoušet u profesionálů v Tantra centru Plzeň.

Děkuji všem za zatím pouhé nahlédnutí za tuhle hradbu a věřím, že postupně ji společně zboříme.

Hana Valentová-Vojtová

Něco neuvěřitelného!

Děkuji, ještě jednou, všem, za jedinečný zážitek na tvém workshopu.

Martina Horáková

Napište mi

a zaregistrujte se na kurz.

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.